Zakłady bukmacherskie

Które zakłady bukmacherskie są najlepsze?

Które zakłady bukmacherskie są najlepsze?

Polski rynek bukmacherski nieustannie się powiększa. W grę wchodzą nie tylko liczni bukmacherzy z Polski, ale również z zagranicy. W przypadku tych drugich w grę wchodzą tylko firmy zatwierdzone przez Ministerstwo Finansów. Na sporej konkurencji korzystają przede wszystkim typerzy, którzy mają dostęp do większej oferty oraz różnorodnych kursów. U których bukmacherów w Polsce opłaca się obstawiać najbardziej?

Betfan

Betfan to w tym momencie najlepszy zakład bukmacherski w Polsce. Wpływa na to wiele różnych czynników, ale najważniejszy z nich to szeroka oferta sportowa. Można tu obstawiać nie tylko najlepsze rozgrywki piłkarskie, ale również tenis, koszykówkę, siatkówkę oraz wiele innych. Łącznie znajdziemy tu kursy dotyczące 40 różnych sportów. Mało które zakłady w Polsce pozwalają też obstawiać E-sport, do którego należą rozgrywki „League of Legends” czy „Counter Strike’a”.

Strona posiada jednocześnie najbardziej przejrzystą stronę internetową, gdzie wiele zakładów można obstawiać na żywo. Nie zabraknie na niej również gier karcianych, jeżeli komuś znudzi się obstawianie sportu. Ciekawą opcją są też rozgrywki wirtualne, gdzie stawia się na wirtualne drużyny lub wyścigi chartów albo koni. Betfan oferuje również najlepsze kursy w kraju, które dają znacznie wyższe wygrane niż u konkurencji.

STS

Do najpopularniejszych zakładów w Polsce należy również Star-Typ Sport z siedzibą w Katowicach. Lokale STSu można spotkać niemal w każdym mieście w Polsce, a ich liczba przekroczyła już 450. Typer ma do wyboru kilkadziesiąt typów tygodniowo, a dotyczą nawet najniższych rozgrywek piłkarskich w kraju. Do dostępu gracza są też zakłady specjalne, takie jak liczba strzelonych bramek lub handicapy. Nie zabraknie też obstawiana statystyk indywidualnych. Można między innymi wytypować liczbę goli zawodnika lub ilość zdobytych gemów.

Fortuna

Pomimo że Fortuna pochodzi z zagranicy (a konkretnie z Czech) to funkcjonuje w kraju pod różnymi nazwami już od 1995 roku. Ceniona jest za wysokie kursy oraz rzadko dostępne mecze u innych bukmacherów. Fortuna posiada bardzo wiele transmisji internetowych, dzięki którym gracze mogą obstawiać wyniki na żywo. Wystarczy jednak bezpłatnie zarejestrować się na stronie bukmachera. Często wiąże się z dodatkowymi bonusami, które można wykorzystać na obstawianie różnych meczy.

Betlic

Betclic to jedna z niewielu firm bukmacherskich w Polsce, które są również znane za granicą. Ofertę bukmachera znajdziemy nawet w dalekiej w Portugalii. Francuska firma działa na polskim rynku już od 2019 roku, wszystko dzięki porozumieniu z Ministerstwem Finansów co pozwoliło ominąć ustalenia ustawy hazardowej. Po Betclicu ewidentnie widać, że jest firmą międzynarodową. Słynąca ze współpracy z Juventusem czy Olympique Marsylią udostępnia do obstawiania praktycznie wszystkie rozgrywki w Europie. Przepych widać również po imponującej stronie internetowej, gdzie typer ma dostęp do tysięcy transmisji live. Pomimo młodego stażu w naszym kraju Betlic przesuwa się stopniowo do czołówki bukmacherów w naszym kraju.