Stowarzyszenie Janikowo na sportowo oraz Środowiskowy Dom Samopomocy w Janikowie zapraszają mieszkańców Gminy Janikowo do wzięcia udziału w Drużynowym Rajdzie Rowerowym – „Roweruj z Nami”. Jest to już druga edycja zawodów, które odbywają się po drogach Gminy Janikowo. Trasa liczy ok. 50 km. W zawodach mogą brać udział drużyny 2 lub 3 osobowe (mogą być drużyny mieszane: kobiet i mężczyzn).

Rajd odbędzie się 19 września 2015 roku o godz. 10.00; START i META umiejscowiona jest w Środowiskowym Domu Samopomocy w Janikowie mieszczącym się przy ul. Północnej 1.

W trakcie trwania zawodów będzie istniała możliwość oznakowania rowerów przez Policjantów z Komisariatu Policji w Janikowie.

Karty zgłoszeniowe, regulamin wraz z mapką trasy można pobrać w szatni Basenu „Wodnik” w Janikowie oraz w Środowiskowym Domu Samopomocy w Janikowie. Zapisów można dokonać do 14 września 2015 roku.

Wszelkie informacje można uzyskać u koordynatorów Rajdu: Pana Leszka Domańskiego, Tel. 669 600 175; Pana Grzegorz Wesołowskiego, Tel. 663 202 443

Celem Rajdu jest popularyzacja aktywnego i zdrowego wypoczynku.

Organizatorzy serdecznie zapraszają do wzięcia udziału w II Drużynowym Rajdzie Rowerowym – „Roweruj z Nami”

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.