IV Janikowska Dyszka

Stowarzyszenie Janikowo na Sportowo oraz OSiR w Janikowie zapraszają wszystkich miłośników aktywnego wypoczynku na IV Janikowską Dyszkę. Impreza odbędzie się  w sobotę 1 lipca 2017 roku. Nasze imprezy z lat ubiegłych kojarzą się z wysoką temperaturą, ale też bezpieczeństwem, świetną atmosferą i mnóstwem atrakcyjnych nagród.

Organizatorzy przygotowali bieg na dystansie 10 km oraz marsz nordic walking na dystansie 5 km. Zawody rozpoczną się o godz. 17.00. Na całej trasie będą rozstawione liczne kurtyny wodne oraz punkty z nawodnieniem.

Nasza sportowa impreza to jedna z wielu atrakcji w ramach Dni Janikowa, które trwać będą 1 i 2 lipca 2017 roku. To czas pełen koncertów, konkursów, imprez i wydarzeń dla dzieci oraz seniorów. Zachęcamy również do skorzystania z jedynego w naszym regionie wodnego placu zabaw, który jest dumą miasta i cieszy się ogromnym zainteresowaniem.

Do udziału w zawodach można zapisać się na stronie internetowej  – Stowarzyszenia Janikowo na Sportowo. Opłata startowa wynosi tylko 30 zł

Serdecznie zapraszamy!

ZAPISY

LISTA STARTOWA

REGULAMIN

Ddddd