IV Janikowska Dyszka

Stowarzyszenie Janikowo na Sportowo oraz OSiR w Janikowie zapraszają wszystkich miłośników aktywnego wypoczynku na IV Janikowską Dyszkę. Impreza odbędzie się  w sobotę 1 lipca 2017 roku. Nasze imprezy z lat ubiegłych kojarzą się z wysoką temperaturą, ale też bezpieczeństwem, świetną atmosferą i mnóstwem atrakcyjnych nagród.

Organizatorzy przygotowali bieg na dystansie 10 km oraz marsz nordic walking na dystansie 5 km. Zawody rozpoczną się o godz. 17.00. Na całej trasie będą rozstawione liczne kurtyny wodne oraz punkty z nawodnieniem.

Nasza sportowa impreza to jedna z wielu atrakcji w ramach Dni Janikowa, które trwać będą 1 i 2 lipca 2017 roku. To czas pełen koncertów, konkursów, imprez i wydarzeń dla dzieci oraz seniorów. Zachęcamy również do skorzystania z jedynego w naszym regionie wodnego placu zabaw, który jest dumą miasta i cieszy się ogromnym zainteresowaniem.

Do udziału w zawodach można zapisać się na stronie internetowej  – Stowarzyszenia Janikowo na Sportowo. Opłata startowa wynosi tylko 30 zł

Serdecznie zapraszamy!

ZAPISY

LISTA STARTOWA

REGULAMIN

Ddddd

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.